Systemy teletechniczne

TELEWIZYJNE INSTALACJE INDYWIDUALNE ORAZ ZBIORCZE RTV/SAT

Dzięki każdorazowej analizie warunków pracy nowej instalacji (topografii terenu, cech budynku i wielu innych cech lokalizacji) projektujemy i wykonujemy instalacje, które są bezpieczne i niezawodne. Systematyczna współpraca z największymi producentami profesjonalnych systemów przesyłu sygnału telewizyjnego, pozwala wprowadzać niezbędne zmiany unikając przerw w odbiorze sygnału.
Możliwości systemów rtv/sat są prawie nieograniczone i w praktyce zależą od nakładów finansowych, dlatego wszelkie propozycje rozwiązań, wycen przedstawiamy na podstawie rozmowy (osobistej w punkcie, telefonicznej lub przynajmniej mailowej) co pozwola na optymalne dobranie systemu.


INSTALACJE AUDIO-VIDEO

Pomysł korzystania z systemu Kina Domowego jest niezwykle interesujący. Jednak trudno pogodzić taki system z estetyką która jest zakłócona wieloma kablami.
Dzięki naszym usługą można posiadać kino domowe z najbardziej zaawansowanymi systemami dźwięku przestrzennego, wieloma źródłami obrazu i dźwięku a jednoczesnie całą instalację prawidłowo zamaskowaną. Takie pomieszczenie będzie funkcjonalne i jednocześnie estetyczne.

MONTAŻ I SERWIS

Wybór wykonawcy zawsze przysparza wielu watpliwosci. Dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego z naszą obsługą w siedzibie firmy przy ul. Syrokomli 26. Dzięki temu, otrzymają Państwo pełną informację o danym systemie, wycenie czy terminie realizacji.
Możemy również przygotować prezentację zdjęciową a w przypadku niektórych systemów prezentację ich możliwosci na obiekcie.

Urządzenia pomiarowe - mierniki

Aby instalacja była prawidłowo ustawiona i maksymalnie unikała zakłóceń powstających przez sygnały LTE, konieczne jest wykonanie bardzo dokładnych pomiarów i kalibrację instalacji wg szczegółowych wskazań miernika.

Takie zadanie umożliwiają jedynie profesjonalne mierniki. Jednym z takich urządzeń które jest na wyposażeniu naszych techników jest miernik Televes HS30FLEX który umożliwia najlepsze z możliwych ustawienie instalacji.

Zaufali nam: