Systemy zabezpieczeń

MONITORING CCTV

pozwala monitorować i rejestrować miejsca o zwiększonych ryzyku co w oczywisty sposób poprawia bezpieczeństwo. System taki należy indywidualnie dobrać do warunków miejsca w którym ma działać.

WIDEODOMOFONY / DOMOFONY

są nieodzownym wyposażeniem budownictwa mieszkalnego. Najistotniejszą kwestią jest wybór pomiędzy domofonem a wideodomofonem która ma wpływ na cenę systemu. Pozostałe kwestie pomaga dobrać konsultant na podstawie warunków lokalizacji w których system będzie pracować.

SYSTEMY ALARMOWE

stają się standardowym wyposażeniem wielu obiektów. System taki jest złożony z osprzętu detekcji oraz central zarządzających. Indywidualna konfiguracja central pozwala uzyskać pożądany efekt sygnalizacji i powiadomienia służb ochrony obiektu.

SYSTEMY SYGNALIZACJI POŻARU, GAZU I ODDYMIANIA

Są wymagane przepisami prawa. Przede wszystkim odpowiadają za bezpieczeństwo osób przebywających w budynku skutecznie ostrzegając o zaistniałych zagrożeniach związanych z pożarem, zadymieniem czy ulatniającym się gazem.

Dają możliwość integracji i sterowania podległymi mu systemami np. powiadamiania straży pożarnej, wentylacji, kontroli dostępu, wind osobowych, drzwi automatycznych, etc. co ma na celu skuteczną ochronę zdrowia i życia a także mienia znajdującego się w budynku.

Pracownicy TELCOM posiadają długoletnie doświadczenie, niezbędne certyfikaty do wykonywania, serwisowania i konserwacji wyżej wymienionych systemów.

Zaufali nam: