Praca

1. Konsultant, Sprzedawca na terenie Krakowa.

Zakres obowiązków:

sprzedaż usług i produktów telewizji nc+,
sprzedaż usług i produktów TELCOM,
pozyskiwanie nowych klientów,
realizacja planów sprzedażowych w oparciu o przyjęte w firmie standardy obsługi klienta,
raportowanie wyników sprzedażowych,
rozliczanie wpłat abonentów,
obsługa dokumentów nc+.

Od kandydatów oczekujemy:

doświadczenia w pozytywnych relacjach z klientami
doświadczenia w handlu minimum 1 rok (mile widziana branża dystrybucji TV, GSM lub podobna)
profesjonalizmu
samodzielności

Oferujemy:

współpracę z dynamiczną firmą, wyróżniającą się profesjonalizmem na rynku usług Telewizji Satelitarnej nc+
satysfakcjonujące wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
sprzedaż atrakcyjnego, produktu, pozostającego w rozsądnej relacji ceny do jakości
profesjonalne szkolenia
możliwość rozwoju zawodowego i awansu

2. Instalator - montażysta anten satelitarnych naziemnych, zbiorczych.

montaż anten telewizji satelitarnej
montaż anten telewizji naziemnej
serwis anten oraz instalacji antenowych
realizacja wyznaczonych zleceń
raportowanie wyników zrealizowanych usług
rozliczanie wpłat za usługi
obsługa dokumentów

doświadczenia w montażu anten rtv/sat

Oferujemy:

niezbędny sprzęt
telefon służbowy
samochód służbowy

Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, ale chcesz je zdobyć i interesuje Cię praca w naszej branży - zgłoś się na rozmowę kwalifikacyjną.

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową:
www.telcom.pl

oraz przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
praca@telcom.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy na wybrane aplikacje.

Do procesu rekrutacji pod uwagę bierzemy aplikacje zawierające poniższą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)."